HTML

fanyar

fanyargások

Friss topikok

Linkblog

Posta

2007.01.03. 20:55 fanyar

 

Nyomorúságos dolog a levélírás egy jó beszélgetéshez képest, pedig azt kellene pótolnia. Beszámolsz egy csomó dologról anélkül, hogy közben a másik arcát látnád, csak közlöd bele a vakvilágba a gondolataidat, s mihelyt belehajigáltad őket a postaládába, várni kezded a választ, de az nem gyön.

A telefon se jobb, mert hallod ugyan a másik hangját, de nem látod a mimikáját, az egésznek nincs semmi értelme, s még egy rakás pénzbe is kerül...

Legjobb a távirat, nem is látod, nem is hallod, csak megkopasztanak, hogy az ilyesmi eszedbe ne jusson többé.

A levélírás meg olyan, mint mikor leteszünk egy jó regényt azzal, hogy majd néhány hónap múlva folytatjuk.

Szólj hozzá!

Címkék: telefon posta levél távirat

A bejegyzés trackback címe:

https://fanyar.blog.hu/api/trackback/id/tr2025809

Kommentek:

A hozzászólások a vonatkozó jogszabályok  értelmében felhasználói tartalomnak minősülnek, értük a szolgáltatás technikai  üzemeltetője semmilyen felelősséget nem vállal, azokat nem ellenőrzi. Kifogás esetén forduljon a blog szerkesztőjéhez. Részletek a  Felhasználási feltételekben és az adatvédelmi tájékoztatóban.

Nincsenek hozzászólások.
süti beállítások módosítása